Udawała Barbie jeżdżąc po ulicy zabawkowym Jeepem

Czasami cieszę się, że w USA alkohol sprzedawany jest dopiero od 21 roku życia. Szkoda, że prawko rozdają tam dużo wcześniej, ponieważ według mnie 16 lat to trochę za mało.

 

Tara to pewna studentka zamieszkująca Texas, która po koncercie swojego ulubionego zespołu, jadąc po pijaku, straciła swoje prawo jazdy. Przezorny ojciec, by nie kusić córeczki, zabrał jej samochód.

Ten fakt nie zrobił jednak na Tarze wrażenia  – znalazła ona rozwiązanie na swój problem. W internecie za 60 $ zakupiła zabawkowego, różowego Jeepa z akumulatorem w wersji Cabrio. Dzięki niemu może poruszać się po kampusie niczym Barbie i do tego czując wiatr we włosach.

Jej cacko uczyniło z niej akademicką gwiazdę, a internet zawrzał od zdjęć fanów Tary. Dziewczynie gratulujemy pomysłowości, ale chyba zagrała trochę nie fair!

 

Konrad Stopa

Fot: UNILAD

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: