Typowa mama w BMW M5?

Reklamy marek motoryzacyjnych ogląda się z przyjemnością. Przykład? Reklama BMW, w której Bawarczycy przekonują, że mama też może driftować.

 

I to nie byle czym, ponieważ nowe BMW M5 mimo napędu na 4 koła potrafi łapać muchy bocznymi szybami. 600 KM i V8 to idealne połączenie, a nawet 8-biegowy automat nie przeszkadza (a nawet przeciwnie) w paleniu gumy.

 

 

Jeśli chodzi o historię na filmie, to nie jest jakaś wyszukana. Chociaż przeczy stereotypowej rodzinie, bo to tata z synem czekają na mamę, która ma wrócić z pracy. Trzeba przyznać, że kobieta ma gust. Chociaż, nie sądzicie, że M5 pasuje do kobiety dyskusyjnie? Ojciec rodziny za to w garażu trzyma stare M5, więc szacunek się należy.

W skrócie – BMW, fajna reklama!

 

Konrad Stopa

Źródło: Youtube

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: