Typowa mama w BMW M5?

Reklamy marek motoryzacyjnych ogląda się z przyjemnością. Przykład? Reklama BMW, w której Bawarczycy przekonują, że mama też może driftować.

 

I to nie byle czym, ponieważ nowe BMW M5 mimo napędu na 4 koła potrafi łapać muchy bocznymi szybami. 600 KM i V8 to idealne połączenie, a nawet 8-biegowy automat nie przeszkadza (a nawet przeciwnie) w paleniu gumy.

 

 

Jeśli chodzi o historię na filmie, to nie jest jakaś wyszukana. Chociaż przeczy stereotypowej rodzinie, bo to tata z synem czekają na mamę, która ma wrócić z pracy. Trzeba przyznać, że kobieta ma gust. Chociaż, nie sądzicie, że M5 pasuje do kobiety dyskusyjnie? Ojciec rodziny za to w garażu trzyma stare M5, więc szacunek się należy.

W skrócie – BMW, fajna reklama!

 

Konrad Stopa

Źródło: Youtube

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: