Toyota GR Supra na filmie

Mamy ją na oficjalnym promocyjnym filmie! A to wszystko dzięki uprzejmości meksykańskiego oddziału Toyoty, który miał przeciek, a Internet nie śpi.

Fani Supry nie będą mogli przejść obok takiego prezentu obojętnie. Już teraz możemy obejrzeć normalny spot promocyjny, a może nawet reklamę nowej Supry. Bez kamuflażu, niewyraźnych zdjęć czy tylko szczątków informacji. Piękna, czerwona karoseria w pełnej krasie.

Może 45 sekund z autem elektryzującym cały rynek “moto” to trochę mało, ale lepszy rydz niż nic! Jak podoba się Toyota GR Supra?

I to wszystko zanim polską motoblogosferę zaleją zdjęcia z pokazu Supry, która miała miejsce na początku tygodnia w Warszawie. Na szczęście my nie podpisywaliśmy żadnego cyrografu, więc możecie śmiało korzystać z naszego “researchu”.

2019 01 11 11 18 09 2020 Toyota Supra Revealed YouTube 1024x567

Konrad Stopa
źródło: SupraMKV.com

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: