Toyota Camry wraca do Europy

Musimy poczekać do pierwszego kwartału 2019 roku. Wówczas ten azjatycki sedan powróci na Stary Kontynent po 14 latach. Czy warto na niego czekać?

 

Na ten hit sprzedażowy Toyoty – szczególnie za oceanem – musieliśmy trochę poczekać, chociaż sprzedawany jest w ponad 100 krajach. Na nasz rynek trafi w specyfikacji hybrydowej. Za napęd posłuży 2,5 litrowa jednostka benzynowa i elektryka znana z innych modeli tej azjatyckiej marki.

Wnętrze to jednak znane kształty napakowane najnowszymi technologiami. 8-calowy ekran, łączność z telefonem, wyświetlacz HUD, niezłe audio oraz szereg kamer wokół auta.

 

2018 06 22 14 38 31 LvEktkqTURBXy80YjA2NjJiNjU2MjBjNzM3MDQ1MDcyOTc2YTJiMjgxNC5qcGVnkZUCzQMMAMLD Obr Toyota Camry wraca do Europy

 

Niestety to oznacza, że niewiadoma jest przyszłość modelu Avensis. Możliwe, że Camry go po prostu zastąpi.

 

Konrad Stopa

fot. Toyota

 

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: