Tesla Cybertruck przeciąga Forda F-150

Cybertruck rozniósł sieć na strzępy. Wzbudza kontrowersje na każdym kroku, ale to nadal tylko samochód. Pickup, który ma być lepszy od innych. Na filmie można zobaczyć, że jest silniejszy od F-150.

Wszyscy wiemy, że sama prezentacja nowego dziecka Elona Muska nie przebiegła po jego myśli. Zbite szyby zaskoczyły nawet samego prowadzącego, ale mimo to, nie przeszkodziły rozgłosowi samej prezentacji. A może nawet mu pomogły?

Na samym evencie szef Tesli pokazał film, w którym to Cybertruck przeciąga linę i wygrywa z Fordem F-150. Krótkie wideo oczywiście zebrało aplaus na sali, ale jego “making of” tłumaczy już trochę więcej.

Po pierwsze pickup Forda był z małym silnikiem (2,7 litra), napędem na tył i ogólnie był lżejszy niż Tesla. Nie wiem czy to jakiś problem, ale “sieć” wyczuwa spisek. Moim zdaniem, skoro Cybertruck ma ciągnąć ponad 6 ton, to myślę, że przeciągnął by każdy samochód.

Taki F-150 to dla niego pestka i dokładnie widać to na filmie.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: