Takiego Mustanga nie widziałeś – to MUDSTANG

Niektórzy uznają to za profanację, ale w USA robienie własnych przeróbek to normalność. Custom’owanie Amerykanie mają we krwi, więc każdy garaż to inna historia. Bohaterem tej został offroadowy Ford Mustang.

MUDstang, bo tak nazywa się ten projekt miał zostać autem, które poradzi sobie w błotnistym terenie. W tym celu zyskał sporo modyfikacji. Od nowych kół na sporych dystansach wychodzących poza obrys auta przez modyfikację V8, który wypluwa teraz aż 1200 KM i zmienione zawieszenie!

Jak widać na filmie auto nawet sobie radzi w terenie, a żeby być bardziej rzeczowym autor filmu i modyfikacji porównuje wszystko z innym, standardowym Mustangiem. Tak więc wszystko zrobione jest bardzo merytorycznie.

Film zawiera też całą drogę przeróbek, więc jeśli dłubiecie przy swoim Fordzie, to akurat idzie zima, więc wersja offroad na pewno się przyda.

Źródło: Youtube

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: