Tak się inwestuje w auta – 27letni Viper

Często słyszy się o opuszczonych garażach pełnych aut. Są jednak sytuacje, w których właściciel robi to specjalnie od czasu do czasu zaglądając do swojego skarbu. Tak było w przypadku tego 27-letniego Vipera, który spokojnie mieszkał w klimatyzowanym garażu.

Dzięki temu na liczniku tego wiekowego już auta z 1992 roku zobaczymy przebieg jedynie 54 kilometrów. To tylko wynik krótkich przejażdżek, by samochód się “nie zastał” i był ciągle na chodzie. Wymieniano w nim również płyny oraz dbano o kondycję lakieru, a także czystość auta.

viper1

To zaprocentowało, ponieważ na sprzedaż trafił prawie nieużywany egzemplarz w idealnym stanie. Nawet opony są jeszcze fabryczne, a ośmiolitrowe V10 z 406 końmi mechanicznymi działa bez zarzutu.

Są chętni? Auto wystawiono za 100 tysięcy dolarów, ale obstawiamy, że niedługo cena jeszcze wzrośnie, więc jak ktoś chce zainwestować – zapraszamy!

viper10

Konrad Stopa
fot. Ebay

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: