Tak będzie wyglądał nowy Nissan GT-R

Azja jest naprawdę dziwna. Kto by pomyślał, że przeciek na temat nowego Nissana GT-R pojawi się na tradycyjnym papierze, w jednym z japońskich magazynów motoryzacyjnych? A jednak!

 

Rzadko kiedy w dobie internetu, zdjęć szpiegowskich, sieci połączonych kontaktów itp. nowy model nieoficjalnie zostaje upubliczniony światu w taki sposób. W przypadku nowego GT-R, a raczej jego kolejnego faceliftingu było inaczej.

 

nissan gt r 2017 2 Tak będzie wyglądał nowy Nissan GT R

 

Trudno określić, czy to ostateczne zdjęcia, bo o ile karoseria samochodu jest naprawdę prawie niezmieniona. Zmiana felg i kilka innych linii to za mało, by nazwać modyfikacje rewolucją. Ale jak to mówią; po co zmieniać coś, co jest dobre?

Ze zdjęć z azjatyckiego magazynu wynika, że potężna metamorfoza zaszła w środku samochodu. Wnętrze stało się ultranowoczesne, przypominające inne super samochody. Dwa dotykowe ekrany (w którym jeden łączy się z zegarami), pokrętło nawigacyjne i ścięta u dołu kierownica przypominają bardziej włoskie konstrukcje, niż te z Dalekiego Wschodu. Czy to możliwe, aby auto aż tak się zmieniło?

 

nissan gt r 2017 1 Tak będzie wyglądał nowy Nissan GT R

 

Samochód ma pojawić się na salonie samochodowym w Nowym Jorku, jeszcze w tym roku, więc odpowiedź poznamy niedługo.

 

Konrad Stopa

fot: carbuzz.com

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: