Tak będzie wyglądać nowy Nissan X-trail

Nowy SUV japońskiego producenta pojawi się dopiero w 2021, a już wiemy jak będzie wyglądać. Wszystko przez brazylijski urząd patentowy, w którym pojawiły się szkice modelu X-trail.

Nowy X-trail będzie przypominać bardziej odświeżonego Nissana Juke’a. Przód będzie opiewał w podwójne lampy, a tył samochodu dostanie nowe reflektory. Trzeba przyznać, że auto zyska też dużo prostych i ostrych linii, a moim zdaniem przypomina lekko Seata Tarraco.

wdg logo autobaza

Darmowe Sprawdzenie VIN

Sprawdź wypadkową przeszłość pojazdu

W środku pojawi się nowy system infomedialny i wirtualne zegary za kierownicą (po raz pierwszy). Nowa karoseria będzie też bardziej pojemna, przez co w środku samochód zyska trochę przestrzeni.

2021 Nissan Rogue Patent 2 1024x576

Samochód na całym świecie zadebiutuje w 2021 roku, ale niewiele wiemy na temat jednostek napędowych i ewentualnych rozwiązań hybrydowych.

Konrad Stopa
fot. Kolesa.ru

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: