Syrena Meluzyna R na Rajdzie Barbórki

Już w ten weekend będziemy mogli zobaczyć specjalną wersję Syreny Meluzyna na trasach Rajdu Barbórka w Warszawie. Będzie to prototyp w wersji R.

 

Model ten sporo różni się od ostatnio pokazywanych aut seryjnych. Za projekt sportowej rajdówki odpowiada firma Proto Cars z Nysy i przygotowała Syrenę Meluzynę R według całkiem innych wytycznych. Mimo to, auto wizualnie przypomina zwykłą odmianę.

 

 

Pod maską tego cacka znajdziemy dwulitrowy, turbodoładowany motor o mocy 400 KM, która przekazywana będzie na wszystkie koła samochodu. Oczywiście samochód posiada rurową klatkę bezpieczeństwa.

 

Syrena Meluzyna R

 

Auto wygląda rasowo i mamy nadzieję, że nie zawiedzie konstrukcyjnie. Może za rok zobaczymy więcej ekip w polskim aucie? Do zobaczenia na rajdzie!

 

Konrad Stopa

Fot: Producent

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: