Suzuki Jimny powraca dla przedsiębiorców

W 2021 Suzuki Jimny będzie można kupić jako ciężarówkę. Niby spoko, ale przez to trzeba będzie go inaczej rejestrować, a cena to minimum 95 500 złotych.

Suzuki Jimny w homologacji N1 jest tylko dwuosobowe, a za fotelami przednimi otrzymujemy dużą przestrzeń ładunkową. Nadwozie nadal ma pięć drzwi.

Jak na auto robocze przystało – ciężarowe Jimny ma uboższe wyposażenie. Nie dostaniemy już świateł LED, a klimatyzacja może być tylko manualna. Nie ma też w konfiguratorze opcji automatycznej skrzyni biegów.

Suzuki Jimny 1 1024x419

Co ciekawe, wyrzucanie tylnej kanapy i trochę wyposażenia sprawiło, że auto wcale nie jest tańsze. I to mniej więcej o 20 tysięcy złotych. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, bo Suzuki kupić nikt nie był w stanie, więc co za różnica jaka cena widniała w konfiguratorze. Teraz ma się to zmienić!

Konrad Stopa
fot. Suzuki

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: