SUV od Ssangyoung w 2015 roku

Powszechny trend produkowania SUVów trwa w najlepsze. Tym razem doszły nas słuchy, że koreański producent – Ssangyoung również pracuje nad stworzeniem nowego modelu. 

Auto ma być małe i tanie. Projekt koncepcyjny powstał już jakiś czas temu, ale nadal nie wiemy ile z niego zostanie wykorzystane w wersji produkcyjnej. Do 2015 roku nie zostało już tak wiele czasu, więc więcej szczegółów poznamy zapewne już niebawem.

Póki co wiemy, że SUV z Korei ma być konkurencją dla aut typu VW Tiguan czy Kia Sportage. Co ciekawe, mimo takich gabarytów będzie do niego można dokupić trzeci rząd siedzeń.

 

78881 ssangyong compact suv 006 SUV od Ssangyoung w 2015 roku

Fot. Autoweek.nl

Niestety nic więcej nie wiadomo. Zapomnijcie o danych technicznych lub nawet nazwie tego samochodu. Na to po prostu trzeba poczekać.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: