Subaru WRX STi nadchodzi dużymi krokami

Do premiery tego auta zostało jeszcze kilka miesięcy, ale do internetu wyciekło już kilka zdjęć WRX STi. Najważniejsze, że są to fotki oficjalne, więc nie powinno być później żadnych niespodzianek.

Najważniejsze cechy pozostały – niebieski lakier i złote felgi. To symbole Imprezy WRX. Bez tego nie wyobrazimy sobie jej następcy, ale czy ta impreza nie została gdzieś zapomniana? W nazwie już nie występuje, a spojler i kilka wlotów powietrza nie czyni z auta od razu legendarnego samochodu (zwłaszcza patrząc na jego tył).

1207875598414179408

Pod maską znaleźć się ma natomiast 2,5-litrowy bokser z 4 cylindrami. Z niego wyciśnięto 300 KM oraz 393 NM maksymalnego momentu obrotowego. Wszystko to skierowane będzie poprzez manualną skrzynię biegów na wszystkie koła Subaru. Są to niezłe liczby, ale nie wiemy jeszcze jak przekładają się na rzeczywistość.

Szkoda tylko, że to jedynie pogłoski, a nie potwierdzone informacje. Więcej danych na salonie w Los Angeles, gdzie odbędzie się premiera auta

Konrad Stopa

1591611471754648521

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: