Stało się – po latach pojawia się Audi Q9

Na razie wielkiego SUVa można było zobaczyć na ośnieżonych drogach w Szwecji. Oczywiście był zamaskowany, ale widać, że w końcu ten samochód może się pojawić na rynku, bo sprawy trwają. Obstawiamy rok 2023 lub 2024.

Gama SUVów w Audi jest naprawdę szeroka. Mamy przecież zagospodarowaną już prawie każdą cyfrę. Po ostatnim Q8 marka z Ingolstadt chce wprowadzić na rynek jeszcze większe Q9. Czym będzie się wyróżniać?

Na pewno wielkością. BMW X7 lub Mercedes GLS zyskają w końcu godnego rywala z emblematem kół na grillu. W środku miejsce znajdzie więc minimum 6 lub 7 osób. Co ważne, każdy z tych pasażerów ma być jednakowo traktowany, więc udogodnień komfortu i multimediów nie zabraknie.

wdg logo autobaza

Darmowe Sprawdzenie VIN

Sprawdź wypadkową przeszłość pojazdu

audi q9 tyl 1024x690

Plotki głoszą, że auto może ominąć Europę. Osobiście sądzę, że tak się nie stanie, ale sprzedaż takich sporych aut na Starym Kontynencie nie jest zbyt popularna.

Konrad Stopa
fot. Autoevolution

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: