SsangYong wraca na polski rynek

Po sporym kryzysie który miał miejsce pod koniec zeszłego roku SsangYong wraca na polski rynek. Od początku tego roku za dystrybucję początku tego roku odpowiada nowa spółka importerska – SsangYong Auto Polska.

Plany tej niezbyt popularnej w Polsce marki są ambitne. Zgodnie z zapowiedzią do końca bieżącego roku klienci będą mieli do dyspozycji 20 punktów sprzedażowo-serwisowych i kolejnych 8 punktów serwisowych.

SsangYong Musso 2018 7 1024x512

Co ciekawe, SsangYong ma obecnie aż 5 modeli w ofercie. Są to Tivoli, Tivoli Grand, Korando, Rexton oraz pickup Musso Grand. W najbliższym czasie zaprezentowany zostanie również pierwszy samochód elektryczny w historii marki.

Czy po zmianie importera SsangYong znajdzie zainteresowanie wśród klientów? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze poczekać przynajmniej do końca tego roku.

Tekst: Paweł Oblizajek
Zdjęcia: SsangYong

Dyskusja

komentarzy

Paweł Oblizajek

Uwielbia podróże, szczególnie te samochodem. Chciałby na stałe zamieszczać w słonecznej Toskanii i lepiej poznać kulturę życia we Włoszech. Motoryzacją pasjonuje się od najmłodszych lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy motoryzacje włoską. Wolne chwile spędza na spacerach z rodziną a w sobotnie wieczory śledzi zmagania angielskiej piłki nożnej. Potrafi też zarwać noc by zobaczyć walki bokserskie na światowym poziomie.