Skuteczna pomoc drogowa w Polsce

Rosnąca liczba samochodów oraz uprawnień osób do kierowania nimi sprawia, że rośnie ruch na drogach, a to przekłada się na większe ryzyko nagłych awarii, stłuczek i wypadków drogowych. Na szczęście na polskim rynku działa coraz więcej firm zajmujących się pomocą drogową, a dodatkowo bardzo dobrym pomysłem jest ogólnopolska baza danych takich usługodawców.

 

Bardzo mądrym zachowaniem jest posiadanie danych (przede wszystkim numeru telefonu) firmy, która oferuje pomoc drogową, jednak w przypadku wyjazdu na drugi koniec Polski albo za granicę wzywanie takiej firmy okaże się drogie i niepraktyczne ze względu na daleką trasę. Zamiast czekać na swoich fachowców, o wiele lepiej jest zapamiętać adres strony, dzięki której można zawsze znaleźć najbliżej działającą pomoc drogową niezależnie od miejsca awarii lub innego zdarzenia drogowego.

Przykładem takiej ogólnopolskiej bazy pomocy drogowych jest strona działająca pod tym adresem https://pomocdrogowa.info. Dzięki niej można bez problemu wyszukać najbliższe firmy oferujące pomoc drogową. Wystarczy do tego smartfon, tablet, laptop lub inne urządzenie z dostępem do Internetu. Wyszukiwarka ta posiada funkcję geolokalizacji, która sama określa położenie użytkownika i wyszukuje pobliskie firmy. Można w ten sposób znacznie skrócić oczekiwanie na pomoc oraz zmniejszyć jej koszt.

Oczywiście można również samemu wybrać miasto, drogę ekspresową czy też autostradę, na której doszło do zdarzenia drogowego, a następnie wyszukać pobliskie firmy. Opisywana wyszukiwarka posiada bardzo bogatą bazę danych, która jest na bieżąco aktualizowana. Dla przykładu firmy działające w Warszawie i okolicach można znaleźć tutaj: https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-warszawa

Sama obsługa serwisu jest prosta, wręcz intuicyjna, więc nikt nie powinien mieć z nią problemów.

Zapamiętanie adresu opisywanej wyszukiwarki pomocy drogowych powinno być pierwszą rzeczą, jaką należy wykonać przed wyjazdem w dalszą trasę. Dzięki temu zawsze będziemy mieli możliwość skorzystania z pomocy na drodze niezależnie od miejsca, w którym się znajdziemy. Wiele firm znajdujących się w tej bazie danych oferuje pomoc nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju.

 

Źródło: Pomocdrogowa.info / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: