Samochód w dobrych rękach

Kiedy psuje nam się samochód liczymy na szybką i skuteczną naprawę. O ile zaplanowane naprawy zazwyczaj robimy w zaprzyjaźnionym warsztacie, to w przypadku kolizji lub wypadku zazwyczaj potrzebujemy bardziej kompleksowej pomocy, w tym na przykład blacharza, często wówczas, zwłaszcza będąc w trasie, trafiamy w przypadkowe miejsca.

Aby uniknąć takiej sytuacji, najlepiej wcześniej zaplanować, co zrobimy w sytuacji, w której będziemy uczestnikiem przykrego zdarzenia na drodze. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji wydaje się być zainteresowanie się siecią serwisową, dzięki której bez względu na miejsce, w którym zdarzy nam się coś nieprzyjemnego na drodze, będziemy mieli w pobliżu, jeden z warsztatów wybranej sieci.

Dlaczego sieć warsztatów jest najlepszym rozwiązaniem?

Sieci warsztatów zajmujących się blacharstwem, lakierowaniem samochodów, likwidacją szkód samochodowych i ich bezgotówkowymi naprawami powypadkowymi, takiej jak https://www.compet.pl/ nie tylko dają nam pewność, że w pobliżu znajdziemy warsztat tej sieci. Gwarantują nam również, że jeżeli trafimy do warsztatu, który wymieni nam na przykład części, ale nie zajmuje się blacharstwem, to inny warsztat tej sieci wykona również tę naprawę. Wybierając sieć mamy również pewność, że wszystkie warsztaty znajdujące się w niej muszą utrzymywać pewien standard, który jest pilnowany przez wewnętrzne audyty, badania jakościowe i niezależne kontrole. Najlepsze serwisy nie tylko wykonają naprawę wynikającą z AC i OC oraz naprawy kosztorysowe, ale też przygotują za nas całą dokumentację i po sprawdzeniu polisy skontaktują się w naszym imieniu z naszym ubezpieczycielem.

Lakiernictwo i blacharstwo

Lakiernictwo i blacharstwo samochodowe są niestety niezbędnym elementem serwisowania samochodu po stłuczce czy wypadku. O tym, jak to się robi, w najlepszych sieciach serwisowych możemy przeczytać więcej tutaj: https://www.compet.pl/uslugi/blacharstwo-samochodowe. Najlepsze serwisy zajmują się każdym elementem karoserii i są przygotowane do najtrudniejszych wyzwań dzięki swojemu profesjonalnemu sprzętowi (jest to zresztą jeden z warunków przystąpienia do sieci serwisowej). Profesjonalne serwisy są przygotowane zarówno do drobnych poprawek po niewielkich kolizjach, jak i do napraw dużych wgnieceń zgodnie ze specyfiką producenta danego modelu samochodu.

Poczucie bezpieczeństwa

Oczywiście sam fakt profesjonalnie naprawionego auta to nie wszystko, co jest nam potrzebne, żeby mieć poczucie bezpieczeństwa. Dobre sieci serwisowe oparte na franczyzie mają swoje centrale, które gwarantują nam całodobową pomoc, zorganizują nam ją na miejscu, załatwiając wszystkie formalności oraz oddadzą w nasze ręce samochód zastępczy, dzięki któremu na czas naprawy nie będziemy musieli tracić swojej mobilności. Ogromne znaczenie będzie dla nas miała również terminowość naprawy. Sieci serwisowe mają wypracowane procedury i doświadczenie nie tylko swojego, ale również innych serwisów i są w stanie łatwo przewidzieć, ile będzie trwała naprawa naszego samochodu w danej sytuacji.

Źródło: Compet.pl / art. sponsorwany

Dyskusja

komentarzy