RUNDA BONUSOWA NA ¼ MILI NIGHT POWER 2014 GP

Na NIGHT POWER powraca upragniona przez zawodników ¼ mili. Dłuższy dystans i inne warunki wyścigów podczas bonusowej rundy na olsztyńskim lotnisku Dajtki już 20 września od godziny 10.00. Na fanów motoryzacyjnych czeka moc atrakcji. Mamy najnowsze wieści od Organizatorów imprezy! Oto one:

Wyścigi:

Wyścigi odbędą się na pełnym dystansie 1/4 mili. Do wyścigów przyjmiemy 150 zawodników. Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy w poniższym linku:

http://www.nightpower.pl/night-power-2014/formularz-zgloszeniowy-lotnisko

Zgłaszać można samochody fabryczne oraz stuningowane. Po raz pierwszy na NIGHT POWER GP do wyścigów przyjmujemy również motocykle. Każdy zawodnik będzie miał nieograniczoną ilość przejazdów. O zwycięstwie w danej klasie zadecyduje najlepszy czas ze wszystkich przejazdów. Zawodnicy będą parkowali swoje pojazdy w parku maszyn, do którego wstęp będą mieli wszyscy uczestnicy imprezy.

 

Targi motoryzacyjne:

Strefa, w której swoją ofertę zaprezentują salony samochodowe oraz firmy związane z motoryzacją i tuningiem. Swój udział potwierdziły już między innymi: Toyota, Lexus, Renault, Dacia, Motocykle Wińscy, Kubix, Red Planet, Mobilna Wulkanizacja Opon, RM Motors, Bud Wil Audiotuning, Coyote, Racing Logistics Performance, Carrera, Peying, Olpol, Get In Leasing,

 

Wystawa samolotów:

Strefa wystawy samolotów Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego będzie na pewno jedną z ciekawszych stref dla uczestników imprezy – zwłaszcza tych najmłodszych. Na tę okazję Aeroklub przygotuje wszystkie swoje samoloty (te małe i te duże) oraz szybowce.

 

Finał Mistrzostw Polski Car Audio organizowane przez EASCA:

Kilkadziesiąt samochodów przyjedzie z Polski, aby przed olsztyńską publicznością pokazać zabudowy car audio warte często kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na pewni będzie głośno i energetycznie.

 

IMG 7273 1024x682
Mega strefa dla dzieci:

Przygotowujemy specjalną strefę dla naszych najmłodszych fanów motoryzacji i nie tylko. W strefie dla dzieci będą atrakcje tj:

– Profesjonalne tory wyścigowe Carrera z modelami w skali 1:18

– Zdalnie sterowane modele

– Dmuchańce

– Trampoliny

– Strefa Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla najmłodszych

– Malowanie buziek

– Konkursy i gry z nagrodami

– Symulatory gier

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców organizujemy wszystkie atrakcje w strefie dla dzieci już w cenie biletów wstępu!

 

Oklejanie samochodów przez dzieci:

Oddajemy w ręce najmłodszych nowy samochód z salonu i dajemy dzieciom ponieść się dziecięcej fantazji w oklejaniu. Dzieci otrzymają od nas całą masę kolorowej folii do zmiany koloru samochodów i zmieniają kolor auta na nowy, wyjątkowy kolor. Cała atrakcja jest przygotowywana przez Racing Logistics Performance – dział firmy organizującej wyścigi NIGHT POWER GP, zajmujący się zmianą koloru samochodów.

 

Ekspozycja oklejonych samochodów:

Racing Logistics Performance to dział firmy zajmujący się oklejaniem samochodów, przygotowuje stoisko, na którym znajdzie się ponad 20 samochodów oklejonych w RLP. Po raz pierwszy w Olsztynie będzie można zobaczyć tyle oklejonych samochodów w jednym miejscu.

 

W poniższym linku trailer imprezy:

 

Więcej informacji na: www.nightpower.pl

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: