Rozwiązanie konkursu Navitel R200 NV

W konkursie wzięło udział prawie 150 osób. Do rozdania była tylko jedna nagroda. Było ciężko, ale udało nam się wybrać najciekawszą według nas odpowiedź.

Miło nam poinformować, że kamerka Navitel R200 NV trafia do Pani Barbary z Wrocławia, która oprócz paczki otrzyma również maila potwierdzającego wygraną. Życzymy bezproblemowego użytkowania i tego, żeby nagrania z kamerki nie były potrzebne zbyt często.

Wybór był naprawdę ciężki, zgłoszeń była cała masa, ale to nie koniec. Obserwujcie nas, bo już niedługo kolejne konkursy!

Dziękujemy firmie Navitel za ufundowanie nagród.

Dyskusja

komentarzy

Arek Jurczewski

W samochodzie spędza znaczną część swojego życia. Lubi przejażdżki bez większego celu, byle jechać. Ma fioła na punkcie jednego z rodzimych zespołów muzycznych, dlatego przemierzanie kraju wzdłuż i wszerz siedząc za kierownicą nie jest mu obce. Na co dzień jeździ Saabem, który jest niewiele młodszy od niego. W wolnych chwilach lubi samemu pogrzebać przy samochodzie, z różnym skutkiem. Najnowszy cel motoryzacyjny? Zakup auta, doprowadzenie do znośnego stanu, poznanie na wylot i wyruszenie na następną edycję Złombola. Zawodowo związany z informatyką.