Rozwiązanie konkursu CarForce A300

Powiem szczerze, że już dawno nie mieliśmy aż tak aktywnego konkursu. Ponad setka ciekawych zgłoszeń, a tylko jedna nagroda. Czas powoli myśleć o kolejnym konkursie.

Poradziliście sobie genialnie, bo zadanie było proste. Oczywiście wszystkie odpowiedzi przeczytaliśmy i nieraz uśmiechnęła nam się buzia. W końcu w autach spędzamy sporo czasu, więc jest spora szansa na ciekawe wydarzenia.

Tak więc pisaliście o wypadkach, zwierzętach na drogach (dziki, jelenie, lamy, krowy i inne), pijanych ludziach, różnych pojazdach, a nawet burzach i tornadach. A zdjęcie Pani Elizy z trąbą powietrzną musimy wam po prostu pokazać.

FB IMG 1559322283743

No dobra, a kto wygrał ?

Jest RODO, więc nie możemy podać dokładnych danych, ale Pani Katarzyna z Krosna otrzyma od nas paczkę i informacje na maila – gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim udział i fundatorowi – marce Carforce za możliwość przeprowadzenia konkursu.

Konrad Stopa


Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: