Rosyjski youtuber spalił swojego Mercedesa

W Rosji pojawił się film, w którym rozpoznawalny youtuber z tamtego rejonu postanowił spalić swojego Mercedesa AMG-GT 63 S za bagatela ponad milion złotych. Dlaczego?

Odpowiedź jest dosyć prosta. Otóż ten samochód premium sprawiał właścicielowi sporo problemów, z którymi nie mógł sobie poradzić diler i importer w Rosji. Napraw nie udało się szybko załatwić, a cierpliwość yotubera w końcu się skończyła.

Stąd powstał poniższy film, gdzie młody chłopak po prostu podpalił swoje auto, bo miał dość przygód z różnymi serwisami.

Zobaczymy jak sprawa się zakończy, ale po dwóch dniach od emisji film ma już prawie 9 milionów wyświetleń i podbija sieć na całym świecie. Nie wiem czy taki wizerunek przyda się niemieckiej marce.

W Polsce z resztą też mamy pewien problem z S63 AMG, którego właściciel też nie może doprosić się solidnej naprawy…

Źródło: Youtube

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: