Rosyjska Gymkhana

Jeśli jesteście fanami Kena Blocka i oglądania aut w uślizgu to warto obejrzeć film z kraju, w którym wszystko robi się inaczej. Czy lepiej? Sprawdźcie sami! Fajna Gymkhana.

Trzeba przyznać, że filmów z Rosji i ich bohaterów trudno przebić. Nasi rodacy próbują, aczkolwiek pod względem motoryzacyjnych dziwadeł ojczyzna Pana Putina rządzi. Z resztą kiedyś już Wam pokazywaliśmy choćby czołg z Bentleya.

Teraz czas na rosyjską gymkhanę. Taką w ludowym stylu, na peryferiach leśnej wioski. Uwaga – w filmie sporo jest wschodniego klimatu, ale dzięki temu fajniej się go ogląda.

A co z bezpieczeństwem i przepisami BHP? Kto by przejmował się takimi rzeczami, skoro kierowca ma ponadprzeciętne umiejętności, a samochody mimo, że wyglądają na wraki są pod względem technicznym zrobione bardzo dobrze.

Jak się podoba taka, bardziej naturalna i domowa gymkhana?

Konrad Stopa
fot. Youtube

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: