Rosjanie zbudowali 14-kołową Ładę

Jeśli sądzicie, że amerykańska i azjatycka telewizja wpadła już na wszystkie pomysły, to chyba nie oglądaliście rosyjskiego Youtube’a. Garage 54 to jeden z ciekawszych youtuberów tamtejszego rynku, który już nie raz zaskoczył swoją motoryzacyjną inwencją twórczą.

Nie wiem skąd oni mają te pomysły, ale raczej to nie z nudy. Tym razem Panowie ze wschodu postanowili zbudować monstertruck’a z Łady, tylko zamiast tylnych ogromnych kół postanowili stworzyć piramidę z opon.

Niestety całość nie ma zbytnich umiejętności terenowych, ale potrafi się poruszać, co patrząc na konstrukcję już można uznać za sukces. Raczej wszystko jest zrobione w formie eksperymentu – z resztą zobaczcie film sami!

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: