Renault Talisman Premiere Edition – promocja przed premierą

Renault Polska przygotowało specjalną promocję dla tych, którzy zdecydują się kupić Talismana przed oficjalną premierą w salonach. 

Powstanie 50 egzemplarzy limitowanego Renault Talismana Premiere Edition. Importer ustalił ich cenę na 99 900 zł. Co dostaniemy w zamian?

Całkiem sporo:

– pod maską 1.6-litrowy silnik TCe o mocy 150 KM sprzężony z dwusprzęgłową skrzynią EDC.

– przednie i tylne światła w technologii Full LED Pure Vision

– 18 calowe felgi, na które naciągnięto niskoprofilowe opony

– kamerę cofania oraz system monitowania martwego pola

– system multimedialny z wbudowaną nawigacją, systemem dźwiękowym 3D by Arkamys, złączem USB i jack oraz dostępem do usług on-line.

… i pełne wyposażenie wynikające z drugiego stopnia wyposażenia, czyli wersji Zen.

Bez wyposażenia, o którym wyżej, taki Talisman kosztowałby ok 105 tys. zł, więc oferta jest zacna. Pytanie tylko o to jak Renault wykończyło Talismana w wersji przedsprzedażowej?

Dlaczego o to pytam?

Póki co, Kadjary i Espace, które trafiły w ręce dziennikarzy motoryzacyjnych, w kwestii spasowania elementów i ich wykonania mocno rozczarowują. Podobno dotyczy to jednak jedynie pierwszych egzemplarzy, które opuściły fabrykę jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży. Jeżeli więc jakość Talismana Premiere Edition nie będzie odbiegała od tego, co obiecuje producent, to oferta jest wręcz ekstremalnie dobra!

agier

 

 

 

 

fot. Renault

Dyskusja

komentarzy

Adam Gieras

Adam Gieras

Cześć! Jestem pomysłodawcą portalu MotoPodPrąd i od samego początku pełnię zaszczytną funkcję redaktora naczelnego. Urodziłem się w 1984 roku w Warszawie, z wykształcenia jestem politologiem i prawie dziennikarzem (jak prezydent Kwaśniewski, chociaż studiów nie skończyłem...), a od kilku lat zawodowo poruszam się w świecie afiliacji. Myślę, że mogę nazywać się pasjonatem motoryzacji od dziecka – już w wieku 2-3 lat pytałem o każdy samochód spotkany na ulicy: „co to?”, a dorośli musieli udzielać odpowiedzi. W wieku 10 lat pamiętałem dane techniczne i ceny wszystkich modeli dostępnych na polskim rynku – prenumerata gazety „Auto Bazar” była dla mnie ważniejsza niż nowy rower czy deskorolka. Prawo jazdy zacząłem robić na 3 miesiące przed ukończeniem 17 lat i odkąd odebrałem upragniony dokument nie rozstaję się z czterema kółkami. Dzięki motopodprad.pl udało mi się spełnić nie jedno marzenie – za co dziękuję także Wam, Czytelnikom. Prowadziłem kilkaset samochodów, więc myślę, że wreszcie poza teoretyzowaniem, mogę coś o motoryzacji powiedzieć i być może będę miał rację. Z testowania czerpię przyjemność, ale nie mierzę samochodów linijką, nie sprawdzam każdego plastiku pod względem faktury, nie interesuje mnie jaki rodzaj koła zapasowego lub zestawu do pompowania znajduje się pod podłogą. Od tego są inni. Uwielbiam auta z przełomu lat 80- i 90-tych. W moim garażu stoją obecnie Skoda Octavia III 1.4 TSI 150 KM Audi A3 1.8T 150 KM, a od niedawna spełnienie marzeń - Mercedes W124 E-24 (K-Jet, 220 KM). Nigdy nie kupię chyba nowszego auta niż mam ;)