Przepiękny zestaw dwóch Mercedesów z Polski

Piękne projekty i filmy zarazem nie robi się tylko za granicą. Chcę Wam przedstawić niesamowity obrazek i motoryzacyjny projekt – Carbonerre Project. W roli głównej auta marki Mercedes.

O Carbonerre Project mogliście już słyszeć w sieci, bo to człowiek, który ukochał sobie niemiecką markę i uwielbia przerabiać produkty na swój konkretny look. Dzięki czemu możemy zobaczyć inne od oryginalnych – np. Mercedesa AMG-GTS lub Klasę G.

NEW MOVIE NeonCup Studiohttps://youtu.be/pWbRNWsZPgwPhoto by Nervo Design

Opublikowany przez Carbonerre Project Wtorek, 19 listopada 2019

Jak wiadomo budowanie takich aut nie trwa z dnia na dzień. Wymaga ogromu pracy, a także niesamowicie sporych środków finansowych. Na szczęście efekt wygląda nieziemsko i jeszcze lepiej ogląda się go na filmie. A tu macie świeżą produkcję w kooperacji właściciela z Neon Cup, a Ci potrafią kręcić profesjonalne obrazki.

Skąd zainteresowanie tym projektem? Wszystko dzieje się w okolicach Krakowa, więc nie mogę tego nie wspierać.

Co ciekawe auta są również na sprzedaż.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: