Przegląd nowości na Paryż 2014

Już za tydzień w stolicy Francji odbędzie się jeden z najważniejszych salonów samochodowych w Europie. W Paryżu na rok 2014 zaprezentowane zostanie wiele nowości, prototypów, ale także części, firm tuningowych i innych, około motoryzacyjnych.

Tegoroczna edycja rozpoczyna się 2 października, a kończy 19 października. Dla widzów salon otwiera swoje bramy 2 dni później niż dla dziennikarzy. Normalny bilet wstępu kosztuje 14 euro, ulgowy – 8 euro (dla dzieci i młodzieży w wieku 10-25 lat), a grupowy (minimum 15 osób) – 12 euro. Dla dzieci w wieku do 10 lat wstęp na imprezę jest bezpłatny.

My postanowiliśmy przedstawić Wam galerię aut, które pojawią się w Paryżu jako nowości. Uwaga lista jest długa i ułożona alfabetycznie!

A lista ta na pewno się jeszcze wydłuży ;)

 

Konrad Stopa

Fot: Materiały producenta

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: