Przeciek: BMW Serii 2 o oznaczeniu G42

Internet znów dał o sobie znać i możemy podziwiać prawie w pełnej krasie nowe BMW Serii 2, które szykowane jest na rok modelowy 2022. Zobaczcie przecieki.

Według oficjalnych informacji nowe BMW 2 ma zadebiutować dopiero za kilka dni. Ktoś jednak postanowił pochwalić się zdjęciami tego samochodu wcześniej, bo do festiwalu prędkości w Goodwood zostało jeszcze kilka dni.

Najważniejszą informacją jest jednak fakt, że grill będzie tych małych rozmiarów, dzięki czemu samochód nie zmieni się tak mocno względem obecnej generacji. Jeszcze bardzie agresywne reflektory, zderzaki i błotniki sprawiają, że nawet zwykła wersja może się podobać i wyglądać sportowo.

bmw 2 1024x664

Dostępny do zamówień w salonach jeszcze pod koniec tego roku, a na ulicy w 2022 roku. Na razie wersja podstawowa, z czasem nawet i sportowa M2.

Konrad Stopa
Źródło: namasce.pl

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: