Prezes Toyoty układa kieliszki na Lexusie LS 500

Lubię reklamy motoryzacyjne, ponieważ niektóre z nich są naprawdę przemyślane i ciekawe. Film z nowym LS 500 jest tego najlepszym przykładem.

I co więcej Azjaci nie wpadli na nic nowego tylko postanowili odświeżyć pomysł sprzed lat. Nowy Lexus LS to kwintesencja luksusu i komfortowego podróżowania. Jak to można sprawdzić?

Bardzo prosto – wystarczy postawić na masce piramidę z kieliszków i rozpędzić samochód do 230 km/h. W laboratoryjnych warunkach bez oporu powietrza sprawdza się tylko zawieszenie oraz wibracje silnika. Ciekawi czy się udało? Zobaczcie film.

A kim jest wesoły Azjata z filmu? To nikt inny jak prezes Toyoty – Pan Akio Toyoda. Trzeba przyznać, że ma talent aktorski.

Sprawdźcie jeszcze starą reklamę LS 400 (30 lat temu).

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: