Potwierdzone informacje na temat BMW X7

Niemiecki producent podał do wiadomości publicznej, że nowy SUV trafi do seryjnej produkcji. BMW X7 ma wypełnić brakującą lukę w gamie modelowej i stać się najbardziej luksusową terenówką marki.

Konkurenci ze stajni Mercedesa i Range Rovera mogą czuć się już zagrożeni. BMW X7 ma bowiem ociekać komfortem oraz najwyższą jakością, a mimo to nadal oferować sporo miejsca – nawet dla siedmiu pasażerów.

Auto zostanie oparte na platformie nowej Serii 7, a pod maskę trafią spore silniki V6 i V8. Oczywiście nie ma tu mowy o ekologicznych i ugrzecznionych wersjach.

%name Potwierdzone informacje na temat BMW X7

Samochód ma pojawić się dopiero w 2017 roku, a producent jest przekonany, że BMW X7 podbije wszystkie najważniejsze rynki świata – od Amerykę po Azję.

Konrad Stopa

Fot: Bimmerboost.com

 

bmw x7 spy photos 3 Potwierdzone informacje na temat BMW X7

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: