Porsche 911 Turbo i Targa w jednym zestawie LEGO

Nowości w duńskiej firmie LEGO. Razem z Porsche przygotowali kolejny zestaw, który do sprzedaży trafi w marcu. Będzie to Porsche 911 Turbo lub Targa w częściach. Sam zdecydujesz, który chcesz złożyć!

Prawie 1500 klocków za około 130 euro, czyli na polskie niecałe 600 złotych. Tak w skrócie można zdefiniować nowy zestaw tej popularnej marki. Co ważne, z jednego zestawu będzie można zbudować dwa auta. Zazwyczaj jest to norma w LEGO, ale tym razem są to 2 auta oryginalne, a nie jeden z licencją, a drugi jako wizja projektantów.

Porsche 911 targa lego 3 1024x623

Jak na większe pudełko klocków przystało, samochody nie tylko dobrze wyglądają, ale mają szereg detali przypominających te oryginalne samochody. A to skręcający układ kierowniczy, a to rezonujące zawieszenie lub ruszające się elementy silnika.

Porsche 911 targa lego 2 1024x580

Fani Porsche w LEGO znajdą oczywiście też tańsze zestawy, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Konrad Stopa
fot. LEGO

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: