Porównywarka ofert wynajmu samochodów – nowość!

Porównywarka ofert wynajmu samochodów czyli portal RentCar.pl to platforma grupująca oferty lokalnych wypożyczalni aut z całej Polski.

Na rynku Polskim działa ponad 900 lokalnych wypożyczalni samochodów, do tego dochodzi 5 wypożyczalni ogólnopolskich oraz 10 wypożyczalni globalnych. Dzięki temu klienci poszukujący samochodu na wynajem mają coraz bogatszą ofertę. Ale pojawia się coraz większy problem z wybraniem tej wypożyczalni, która zaproponuje najlepszą ofertę dopasowaną do wymagań klienta. Wybranie modelu samochodu, marki, koloru oraz wybranie auta w najniższej cenie w konkretnej lokalizacji to proces, który zajmuje klientom coraz więcej czasu.

Zatem portal RentCar.pl, który powstał we współpracy ekspertów z dziedzin wynajmu samochodów oraz projektowania stron internetowych ma za zadanie pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Łatwa i szybka rezerwacja samochodu przez internet oraz możliwość porównania ofert w 100 wypożyczalniach w całej Polsce to możliwości jakie daje nasza strona www.

Dla klientów jest to narzędzie do wyszukania najlepszej oferty, a dla wypożyczalni kanał pozyskania nowych klientów oraz możliwość rozwoju. Aplikacja umożliwia zarządzenie flotą, listą klientów oraz przeprowadzanie analiz finansowych.

Ważne jest to, iż cena nie wynika z niskiej jakości lecz z niższych kosztów funkcjonowania lokalnych wypożyczalni. Czyli klienci wcale nie muszą rezygnować z jakości lecz mogą otrzymać możliwość wynajmu samochodu w dowolnej lokalizacji niejednokrotnie za jedyne 30% ceny jaką oferują globalne wypożyczalnie!

Każdej z wypożyczalni, która dołącza do grona RentCar.pl portal zapewnia dopływ nowych klientów ale również łatwiejszą kontrolę nad wypożyczalnią

Zapraszamy do sprawdzenie oferty znajdującej się na naszej stronie – RentCar.pl – „Allegro” dla wypożyczalni samochodów.

 

Źródło: rentcar.pl / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: