Wróci Toyota MR2?

Azjatycka motoryzacja nawraca się na nowo i wskrzesza projekty małych, a szybkich samochodów typu coupe. Możliwe, że wróci również następca Toyoty MR2.

Na rynku mamy obecne cały czas bliźniacze konstrukcje: Toyotę GT86 i Subaru BRZ, ale to raczej driftowozy i funcary, które służą do jednego celu. Subaru razem z Toyotą myślą, aby stworzyć coś na wzór MR2, czyli małego i taniego auta, które wygląda jak miniatura super samochodu.

Nie mam wątpliwości, że ten model na pewno też będzie dawał sporo emocji i przyciągał wzrok na ulicy. Ciężko póki co stwierdzić, jakimi parametrami nowe MR2 mogłoby się pochwalić. Mówi się o motorze z mocą ponad 300 KM i to w sumie jedyna pewniejsza informacja.

Kiedy można tego modelu się spodziewać? Niestety, najwcześniej dopiero w 2021 roku.

Konrad Stopa
fot. SubaruDyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: