Pierwszy salon BMW M otwarty

BMW to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Samochody te mają swoją wierną rzeszę fanów. Chociaż w ofercie niemieckiej marki znajdziemy auta rodzinne, kabriolety i limuzyny to największe emocje budzą jednak pojazdy z znaczkiem M.

Dla miłośników BMW a w szczególności gamy M mamy dobrą wiadomość. W ostatnich dniach w Mikołowie rozpoczął działalność pierwszy na terenie Europy Środkowo-Wschodniej salon marki BMW M i M Motorsport.

P90412597 lowRes bmw sikora new m dea 1024x682

Dealer już teraz może pochwalić się pełną gamą BMW M oraz pojazdami torowymi takimi jak:  BMW M2 CS Racing, M4 GT3, M4 GT4, M6 GT3, M8 GTE i M4 DTM. W nowo otwartym salonie można zapoznać się z ofertą jak również odbyć jazdy testowe.

P90412920 lowRes bmw sikora new m dea 1024x682

Na tym jednak nie koniec. Jak zapowiada właściciel salonu – firma dealerska BMW Sikora wkrótce będzie można się spodziewać zupełnie innych aktywności niż typowe jazdy testowe. Wspomniany dealer ma w planach spotkania na torze oraz wyjazdy plenerowe w różne zakątki kraju. Ponadto chciałby zapewnić fanom BMW M możliwość udziału w cyklicznych wydarzeniach motorsportowych.

Tekst: Paweł Oblizajek
Zdjęcia: BMW

Dyskusja

komentarzy

Paweł Oblizajek

Uwielbia podróże, szczególnie te samochodem. Chciałby na stałe zamieszczać w słonecznej Toskanii i lepiej poznać kulturę życia we Włoszech. Motoryzacją pasjonuje się od najmłodszych lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy motoryzacje włoską. Wolne chwile spędza na spacerach z rodziną a w sobotnie wieczory śledzi zmagania angielskiej piłki nożnej. Potrafi też zarwać noc by zobaczyć walki bokserskie na światowym poziomie.