[Paryż 2014] Pierwsze zdjęcia Renault Espace

Długo spekulowano nad tym czy nowy Espace będzie już crossoverem czy jeszcze nadal minivanem. Dzisiaj kurtyna podniosła się i naszym oczom ukazał się… No właśnie?  

Nie znamy wielu szczegółów na temat nowego Renault Espace, ale przyznajcie sami, że już na zdjęciach wygląda obłędnie. W końcu Renault powraca do swoich dynamicznych linii i udowadnia, że samochód rodzinny też może świetnie wyglądać.

W sylwetce oraz karoserii auta widać też nawiązania do crossovera. Taki mix zadziałał tylko na plus, i wg mnie to lepsze rozwiązanie niż zrywanie z przeszłością Espace i całkowita zmiana segmentu.

 

244070948 2 L [Paryż 2014] Pierwsze zdjęcia Renault Espace

Jedynie co wiemy na temat tego auta, to fakt, że powstało na platformie CFM1, która jest dziełem współpracy pomiędzy Renault i Nissanem. Więcej dowiemy się po debiucie w Paryżu  – wtedy Espace zostanie oficjalnie zaprezentowany. A póki co musimy uzbroić się w cierpliwość.

Konrad Stopa

Fot: Renault

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: