Piękna Alfa Romeo Giulia Sprint

Włosi to jednak mają styl i fantazję. Małe manufaktury często zadziwiają świat i tak też zrobiło Totem Automoboli. Totem GT Super to wizja odmłodzonej Alfy Romeo Giulia Sprint. Tym razem jednak pod maską V6, a nie jakieś elektryki!

Mimo, że elektryk miał nawet 520 KM, to jednak wersja spalinowa rozbudza moje emocje. Pod maską V6 ze współczesnej Alfy Romeo Giulia GTAm, który ma 2,9 litra pojemności oraz 540 KM. Włosi zapowiadają jednak, że podniosą moc do 615 KM, więc różnica względem elektryka będzie poważna.

IG alfa romeo sport

Auto ma mieć napęd na tył i do setki rozpędzać się w 3,2 sekundy. Jest szok co nie? A wszystko w klasycznym nadwoziu z pięknymi, nowoczesnymi akcentami jak LEDy i inne reflektory. Do obsługi wspomnianej mocy posłuży 8-stopniowy automat.

Waga to tylko 1140 kilogramów co ma zapewniać odpowiednie osiągi i niesamowite emocje z jazdy. Totem zapowiada jedynie 20 sztuk, a cena to prawie pół miliona euro.

Konrad Stopa
fot. https://www.instagram.com/ruatasiopx/

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: