Pickup od LEGO – klockowe Silverado

Duńska firma swoimi klockami podbija serca małych chłopców na całym świecie. Tak naprawdę tych starszych również, dziecko to często wymówka do kupna jakiś ciekawych zestawów.

Jestem pewny, że żaden kumpel Waszego dziecka nie będzie miał takiego wariantu jak na zdjęciach. Zestaw 334554 klocków na pewno nie należałby do najprostszych zadań, a książka z instrukcją miałaby miliony stron.

chevy lego 6 1024x683

Ten Chevrolet to efekt współpracy LEGO, producenta oraz wytwórni Warner Bros. 18 uczniów składało to 6-metrowe nadwozie przez 2000 godzin, a masa tego modelu w skali 1:1 to aż 1,5 tony.

Co ciekawe elementy świecące naprawdę działają, aczkolwiek auto nie jeździ tak jak wcześniejsze samochody Lego (Bugatti Chiron lub Porsche 911). Nie zajrzymy też do środka.

chevy lego 4 1024x705

Auto powstało z okazji promocji filmu LEGO Przygoda 2, a można je było obejrzeć na salonie w Detroit.

Konrad Stopa
fot. Chevrolet

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: