Peugeot pokazał odświeżone 3008

Po kilku latach francuska marka postanowiła odświeżyć “Samochód Roku 2017”. Z zewnątrz widać niewiele, ale w środku pojawił się nowy system infomedialny.

W karoserii pojawił się nowy grill z przodu i dłuższe reflektory do jazdy dziennej LED. Tył pozostał bez większych zmian.

Więcej modyfikacji pojawiło się we wnętrzu auta. Największą widać na desce rozdzielczej gdzie ekran systemy infomedialnego ma już 10-cali, a za małą kierownicą (nadal taka maleńka) pojawiły się nowe motywy wyglądu “zegarów”

peugeot 3008 3

Ważne informacje pojawiły się w sprawach gamy silnikowej. O ile konwencjonalne silniki pozostają w ofercie, to pojawiły się hybrydy plug-in. Dwa warianty mają tą samą baterię (13,2 kWh), ale różne moce. Słabsza z nich (FWD i 225 KM) przejeżdża około 56 km, a mocniejsza (AWD i 300 KM) około 59 km.

peugeot 3008 4

Odświeżona wersja do sprzedaży będzie w tym roku.

Konrad Stopa
fot. Peugeot

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: