Pędził BMW M4 GTS 300 km/h

BMW M4 GTS to popis Bawarczyków na temat sportowej wizji sedana. Powstało ich tylko 700 sztuk, a panowie po fachu z Holandii postanowili sprawdzić jeden z nich na niemieckiej autostradzie.

Aby auto rozpędziło się do tych 300 km/h dba motor R6 o mocy aż 500 KM. Maksymalny moment obrotowy tego cacka to 600 NM, a za odpowiednie przekazywanie mocy na koła dba 7-biegowy automat.

Producent deklaruje osiągi na poziomie 3,8 sekundy do setki i 305 km/h prędkości maksymalnej. Ciekawostką jest fakt, że auto nie jest nowe, a z 2015 roku i cały limitowany nakład rozszedł się tylko w pół godziny.

Ach, pozazdrościć Panom z AutoTopNL dostępności do niezwykłych samochodów. Chociaż takie testy na drodze publicznej jakoś mnie nie przekonują…

Źródło: Youtube

wdg logo autobaza

Darmowe Sprawdzenie VIN

Sprawdź wypadkową przeszłość pojazdu

z18982336IHBMW M4 GTS

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: