Parada aut marki Aston Martin przejechała przez Polskę

Siedemnaście luksusowych samochodów brytyjskiej marki wraz z ich właścicielami przejechało kilkaset kilometrów, by pozwiedzać zakamarki Dolnego Śląska i dojechać ze stolicy do Wrocławia.

Wszystko za sprawą jedynego salonu tej marki w Polsce, czyli Aston Martin Warszawa. Ta czterodniowa podróż oprócz wielu wspomnień i atrakcji pochłonęła ponad 1000 kilometrów. Przy okazji mogła cieszyć przechodniów i innych użytkowników dróg mijanych podczas wycieczki.

Potężne V8 i V12

Poza integracją, dobrą zabawą i zgłębianiem tajemnic Dolnego Śląska, istotnym elementem programu touru były samochody. Na liście obecności zameldowały się modele, które mogliśmy zobaczyć w wielu filmach z agentem 007 w roli głównej. Między innymi najnowszy w gamie, 725-konny Aston Martin DBS Superleggera, podwójnie doładowany Vantage V8 przyspieszający do 100 km/h w 3,6 sekundy, Virage, Vanquish, DB9, Rapide, a także DB11 wprowadzający brytyjski koncern w nowy rozdział estetyki, elegancji i sportowego sznytu w najbardziej szlachetnym wydaniu Gran Turismo.

AM Tour 2019 21 1024x576

Nam takie pomysły podobają się bardzo. Miejmy nadzieję, że w przyszłości uda nam się w takich wycieczkach uczestniczyć!

Źródło: Aston Martin Warszawa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: