Ostatni miesiąc niższych cen biletów na I Międzynarodowy Zlot Cabrio 2016!

Do końca kwietnia istnieje możliwość nabycia biletu na I Międzynarodowy Zlot Cabrio w okazyjnej cenie – 199 zł!

 

Pula zmniejsza się z dnia na dzień, dlatego zachęcamy do zakupu jeszcze przed końcem miesiąca. Przypominamy, że od 1. maja do końca lipca cena biletów wzrośnie do 249 zł, zaś przed samym zlotem – do 299 zł.
Zakupiony bilet uprawnia do rejestracji 1 pojazdu typu cabrio wraz z kierowcą oraz ilością pasażerów uwarunkowaną zapisem w dowodzie rejestracyjnym, a także do udziału we wszystkich atrakcjach przygotowanych przez Organizatora. Każdy kierowca otrzyma pakiet startowy – gadżety cabrio, koszulkę zlotową z limitowanej edycji, dyplom oraz puchar dokumentujący udział w wydarzeniu i zapisanie się na kartach Księgi Rekordów Guinnessa. Pakiet zawiera również voucher na posiłek dopczas imprezy.

 

50x70 PLAKAT FINAL bilety e1459935702451 Ostatni miesiąc niższych cen biletów na I Międzynarodowy Zlot Cabrio 2016!
Bilety na IMZC są dostępne na stronie Organizatora (www.cabriopoland.com) oraz na Evenea (http://bit.ly/1V8HtzK).

 

Jako patron medialny wydarzenia zachęcamy do zakupu!

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: