Odkup – rada na nieuczciwe praktyki ubezpieczycieli

Kolizja, samochód do naprawy, wizyta u ubezpieczyciela i decyzja – daleka od tej, której oczekiwałeś. Niezadowolony przyjmujesz zaniżoną kwotę odszkodowania, w przekonaniu, że nic więcej nie da się zrobić. Czas zrewidować te poglądy. Jest bowiem sposób na to, byś dostał tyle, ile naprawdę Ci się należy.

 

Odkup odszkodowania

Odkup odszkodowań to prosty i szybki sposób na zwiększenie sumy odszkodowania otrzymanego z OC sprawcy wypadku. Jak to działa? Jeśli Twoje odszkodowanie zostało zaniżone przez ubezpieczyciela, zgłoś się do firmy specjalizującej się w odkupie odszkodowań. Twoja sprawa zostanie zweryfikowana przez specjalistów, którzy sprawdzą czy doszło do nieuczciwej wyceny kosztów naprawy. Jeśli faktycznie tak było, możesz zyskać dodatkowe środki. Po podpisaniu umowy z firmą zajmującą się odkupem, od ręki otrzymasz pieniądze, z kolei firma zyska prawo do Twojego zaniżonego odszkodowania i na własną rękę będzie sądziła się z ubezpieczycielem o odzyskanie wypłaconej Ci kwoty.

 

Dlaczego warto?

Brzmi zbyt dobrze, by mogło być prawdziwe? Odkup odszkodowania to praktyka bezpieczna, uczciwa, zgodna z prawem. Sprzedaż prawa do zaniżonego odszkodowania nie wiąże się dla klienta z żadnym ryzykiem. Po pierwsze, nie musi się on obawiać utraty odszkodowania, które wypłacił mu już ubezpieczyciel. Po drugie, nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z tytułu pozyskania dodatkowej kwoty: nie musi partycypować w kosztach sądowych czy pokrywać kosztów pracy prawników. Nie bez znaczenia jest również kwestia oszczędności czasu. Dzięki opcji odkupu odszkodowania klient nie musi przygotowywać żadnych dokumentów, odwiedzać kancelarii prawniczych czy też brać udziału w procedurach sądowych.

 

Zgłoś się do specjalistów

Liderem rynku odkupu odszkodowań w Polsce jest firma Salvum Odszkodowania. Specjaliści z Salvum na przestrzeni kilku lat działalności pomogli uzyskać dodatkowe środki z odszkodowania tysiącom osób. Skuteczność firmy w egzekwowaniu faktycznych, a nie zaniżonych sum odszkodowań to efekt ogromnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Prawnicy, należący do zespołu Salvum, swoje umiejętności doskonalili na zagranicznych uniwersytetach i w zagranicznych kancelariach. Potwierdzeniem sukcesów odnoszonych przez firmę Salvum obok ogromnej liczby zadowolonych klientów jest m.in. tytuł Odkrycie roku 2015.
Źródło: Salvum / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: