O wyprawie CARMAGEDDON 2015

CARMAGEDDON RALLY jest to wyzwanie dla odważnych i żądnych wrażeń podróżników nie bojących zmierzyć się z nieznanymi trasami i szalonymi zadaniami.  Motoryzacyjnie pod prąd postanowiło medialnie wspomóc tę akcję.

Zawsze chciałeś wziąć udział GumballRally? Ale niestety jeszcze nie jesteś właścicielem Ferrari lub Aston Martina? Teraz możesz zapisać się na jeszcze większą przygodę CARMAGEDDON RALLY. Fantastyczna wyprawa po Europie przez pięć dni w samochodzie, który nie powinien przekraczać 1995 roku produkcji. CARMAGEDDON RALLY są to nie tylko ekscytujące trasy, które pokonasz w swojej przerobionej starej bryce. Jest to przygoda wymagająca doświadczenia, której nigdy nie zapomnisz! Przystąpienie do CARMAGEDDON RALLY mówi coś o Tobie i Twoim charakterze. Dla nas najważniejsze byś bawił się dobrze razem z nami i reszta uczestników! Kluczowe założenia to oryginalność, niski budżet, szaleństwo, przygoda i oczywiście zamiłowanie do motoryzacji.

Edycja 2015 to pierwsza edycja CARMAGEDDON RALLY w Polsce. Liczymy ze nasza inicjatywa i chęć wspólnej zabawy przypadnie Wam do gustu i postanowicie bawić się razem z nami. Jesteśmy doświadczonymi podróżnikami, za nami wiele wypraw. Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy dobra zabawę i ogrom niezapomnianych przygód. Trasa każdego roku będzie inna, w 2015 to Polska, Czechy, Austria, Słowacja, Węgry, Ukraina, Litwa, Łotwa, a dla chętnych przejazd przez Kaliningrad. W drodze na pewno spotka nas dużo niespodzianek, wierzymy jednak ze WSPÓLNIE pokonamy każda przeszkodę która stanie na naszej drodze. Trasę odbywacie we własnym zakresie, nie jedziemy cały czas w jednym konwoju!

Na trasie nie chodzi o szybkość, ale o umiejętności i kreatywności! Codziennie będziesz otrzymywać trasę podróży i zadania do wykonania, za które będzie można zdobywać punkty. Będziemy starać się aby zadania które będą do realizacji były szalone a zarazem śmieszne. Po drodze możecie zdobywać dodatkowe punkty dzięki którym zbliżycie się zwycięstwa.Punkty zdobyć można w prosty sposób robiąc szalone zdjęcia, nagrywając śmieszne krótkie filmiki (max 20 sec.) oraz oczywiście wykonując zadania które otrzymacie razem z planem trasy. Codziennie wieczorem w trakcie imprezy rozkręcanej przez dj Wojnę organizatorzy wybiorą zdjęcie lub filmik dnia oraz wydadzą koszulki lidera klasyfikacji punktowej.

 

TWOJE PIERWSZE WYZWANIE ?

Zanim jeszcze pojawisz się na starcie, już wygrałeś!!! Pierwszym wyzwaniem będzie zakup samochodu którego data produkcji nie przekracza 1995 roku. Aby rozpocząć CARMAGEDDON RALLY użyj swojej wyobraźni! Wykorzystaj swoje ukryte talenty i niesamowitą kreatywność pojawiając się na starcie w najbardziej oryginalnym pojeździe. Postaw na niezwykły wygląd swojego samochodu a na starcie będziesz czul się jak kierowca Ferrari. Po drodze nie jeden nie będzie mógł oderwać wzroku od Twojego przerobionej bryki.

DATY I TERMINY

Zapisy przyjmujemy do:06 czerwca 2015

Spotkanie informacyjno-integracyjne: 14 czerwiec 2015 Poznań

START: 06 lipca 2015

KONIEC: 11 lipca 2015

Nagroda:

1 nagroda:  1500, –  + darmowa rejestracja na lato edycji 2016

2. nagroda:  1000, –

3. nagroda:  500, –

Najlepszy projekt wybrany przez uczestników:  darmowa rejestracja na edycje 2016

Najlepszy projekt wybrany przez jury: darmowa rejestracja na edycje 2016

Nagrodę pieniężną można przekazać na cel charytatywny. Nagroda w postaci darmowej rejestracji na następną edycje jest do wykorzystania przez team, który ją wygrał nie można jej odsprzedać lub oddać komuś innemu.

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: