Nowy samochód taniej niż kiedykolwiek

Czy jesteś może na etapie rozważania, żeby kupić nowy samochód, ale jak najtaniej? Czy zastanawiasz się, jaka może być cena takiego auta i czy są jakieś dodatkowe koszty z tym związane? Czy myślisz już, jakie masz do wyboru modele i wyposażenie? No i czy próbowałeś rozeznać się, gdzie szukać najlepszych ofert?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Bo jest taki jeden bezkonkurencyjny sposób na kupno nowego samochodu, a przy tym wybór aut masz zaskakująco bardzo duży i to w super cenie. Pewnie jesteś ciekaw, co to za możliwość – czy to jest może jakiś konkretny producent z Polski lub zza granicy, czy może nowy sposób na finansowanie zakupu samochodu? Nie trzymaj się dłużej w niepewności – tylko przeczytaj.

Co zrobić, aby kupić nowe auto taniej?

Kiedyś nowy samochód luksusowej marki mógł być jedynie w sferze Twoich marzeń. Dzisiaj może stać się rzeczywistością. Zapewne wiesz, że zanim dokona się ostatecznej decyzji, co do wyboru pojazdu i żeby ostatecznie kupić nowe auto taniej – trzeba dokładnie poznać rynek samochodowy. Sprawdzić, co oferują producenci – jakie marki, w jakiej cenie, co dodatkowego możesz otrzymać w tej kwocie, no i najważniejsze, czy jest to rzeczywiście najlepsza oferta, jaka może być na rynku motoryzacyjnym.

Jeśli przeraża Cię teraz przeszukiwanie wszystkich ofert, porównywanie parametrów samochodów, sprawdzanie cen czy kursów walut (jeśli szukasz zagranicą), czy wszystkich danych technicznych lub innych aspektów, żeby nabyć nowe auto taniej, to jest na to jeden prosty sposób – broker samochodowy. Bo nawet jak masz w głowie, to, czego chcesz, ale nie orientujesz się, czy takie wymarzone auto znajdziesz w dobrej cenie, to taki upragniony nowy samochód będzie taniej u brokera niż u jakiegokolwiek dealera, czy innego sprzedawcy.

To, co trzeba zrobić, to znaleźć jedynie odpowiedniego brokera samochodowego. Możesz skorzystać z polecenia od znajomych czy rodziny, poczytać sam o auto brokerach w internecie, przejrzeć opinie na ich temat i strony www. Możesz też zadać swoje pytania i przedstawić oczekiwania bezpośrednio wybranym brokerom, co pozwoli Ci porównać jakość obsługi, ich propozycje, podejście do Klienta – i na tej podstawie wybrać i działać! Bo kupno nowego samochodu u brokera, to najlepsza oferta i możliwość na nowe auto taniej z bardzo wielu powodów. W dodatku takiego, jakie sobie wymarzyłeś.

Dlaczego właśnie broker samochodowy?

Kupno nowego samochodu nie jest wcale prostym zadaniem, ale z auto brokerem, jest to naprawdę proste. Ale po kolei. Zacznijmy od tego, że nowe auto możesz kupić na dwa sposoby – u dealera lub właśnie u brokera. Jednak to broker samochodowy dostarczy Ci now eauto taniej.

Kupno nowego samochodu u brokera sprawia,że masz najlepszą ofertę cenową na swój wymarzony pojazd. Broker samochodowy ma kontakty, relacje przede wszystkim z zagranicznymi dealerami (ale też z polskimi), dzięki temu ma możliwość negocjowania sporych upustów. Na ostateczną cenę auta od producenta wpływa na przykład powierzchnia wystawiennicza, którą producent czy dealer dolicza w marży do jego ceny – broker z racji tego, że nie prowadzi inie utrzymuje salonów, czy innych powierzchni wystawienniczych, nie musi też podnosić przez to ceny – dlatego ma je zdecydowanie korzystniejsze. Broker samochodowy sprawdza poza tym ceny walut przed zakupem wybranych modeli, porównuje kursy i wybiera zawsze najkorzystniejszy wariant.

Z brokerem samochodowym ustalisz dokładnie czego potrzebujesz –on skonfiguruje z Tobą wyposażenie samochodu: kolor lakieru, rodzaj i tapicerki, rodzaj silnika itp. A to, co najważniejsze – broker samochodowy nigdy nie skupia się na jednej marce, tylko przegląda oferty wielu firm produkujących samochody by mieć lepsze porównanie. Tego żaden producent i dealer Ci nie zaoferuje – oni sprzedają jedynie swoje marki i siłą rzeczy, te będą chwalić i polecać.

Broker samochodowy pomoże Ci przejść płynnie (a w zasadzie wyręczy Ciebie) przez cały proces decyzyjny i zakupowy. To znaczy zacznie od doradztwa w wyborze modelu ze wszystkimi udogodnieniami – przedstawi Ci konkretne i atrakcyjne propozycje, przejdzie do negocjacji w Twoim imieniu. A na końcu zajmie się wszystkimi formalnościami,takimi jak: sprowadzenie pojazdu, tłumaczenie dokumentów, czy wniesienie opłat związanych z przebiegiem transakcji. Tobie samemu zajęłoby to mnóstwo czasu, a z nim zajmie minimum. A przy tym na każdym etapie masz dostęp do jego wiedzy, pomocy i wszelkiego doradztwa. By na koniec zauważyć, że sporo zaoszczędziłeś i to nie tylko pieniędzy.

Trudno sobie wyobrazić jeszcze bardziej korzystną formę na kupno nowego samochodu i to wysokiej klasy, w najlepszej cenie z możliwych na rynku – bo nawet do 30 procent, gdzie w zasadzie niczym się nie zajmujesz oprócz skonfigurowania wymarzonego modelu, szytego na miarę. Przy tym otrzymujesz dokładnie takie same przywileje typu gwarancje, serwisowanie i wiele innych udogodnień, jakbyś kupił auto prosto z salonu. A dodatkowo po nowy samochód nie musisz jechać do salonu, tylko odbierasz skąd chcesz.

Sprawdź najlepiej w praktyce, że nowy samochód będziesz miał zdecydowanie taniej u brokera niż gdziekolwiek indziej.

Źródło: simplycar.eu / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: