Nowy Nissan Micra już od grudnia w polskich salonach

Oferta Nissana ograniczona jest do kilku modeli. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych a jednocześnie notującym całkiem dobre wyniki sprzedaży jest Micra. Model ten jest w sprzedaży nieprzerwanie od 1982 roku. Najnowsza V generacja Micry zadebiutowała w 2017 roku i od tego czasu praktycznie nie przeszła żadnych zmian.

W grudniu to polskich salonów sprzedaży trafi odświeżona wersja modelu. Nie będzie to kolejna generacja modelu, ale jedynie odświeżenie aktualnej wersji. Gama modelu została mocno uproszona. Nowością jest też wersja N-Sport. Elementy charakterystyczne dla tej wersji obejmują czarne, lśniące listwy boczne oraz listwy na przednim i tylnym zderzaku. Nowością są także czarne nakładki na lusterka boczne. Efektownym dopełnieniem całości są 17-calowe obręcze kół z lekkiego stopu. One również są w kolorze czarnym.

Nissan Micra MY21 1 1200x905 1 1024x772

Ciekawie zapowiada się też wersja N-Design. Spodoba się ona szczególnie osobom, które chcą się wyróżnić z tłumu. W ramach dostępnych wariantów personalizacji nadwozia klient ma do wyboru listwy boczne oraz listwy na przednim i tylnym zderzaku w wersji chromowanej lub w błyszczącej czerni oraz stylizowane nakładki na lusterka boczne. Do tego dołączają ciekawie wyglądające felgi ze stopów lekkich o rozmiarze 16 cali.

Nissan Micra MY21 5 1200x889 1 1024x759

Nissan Micra dostępny jest z turbodoładowanym silnikiem o pojemności 1,0 litra. Spełnia on wyśrubowane normy emisji spalin – Euro6.

Ceny Nissana Micra rozpoczynają się od kwoty 57 900 złotych.

Tekst: Paweł Oblizajek
Zdjęcia: Nissan

Dyskusja

komentarzy

Paweł Oblizajek

Uwielbia podróże, szczególnie te samochodem. Chciałby na stałe zamieszczać w słonecznej Toskanii i lepiej poznać kulturę życia we Włoszech. Motoryzacją pasjonuje się od najmłodszych lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy motoryzacje włoską. Wolne chwile spędza na spacerach z rodziną a w sobotnie wieczory śledzi zmagania angielskiej piłki nożnej. Potrafi też zarwać noc by zobaczyć walki bokserskie na światowym poziomie.