Nowe wersje Jaguara XK

Jaguara XK będzie można kupić w dwóch nowych wersjach: Signature i Dynamic R. Niestety dostępne będą one to tylko w Wielkiej Brytanii, więc możecie zapomnieć o modelu z kierownicą po lewej stronie.

Jaguar XK Dynamic R będzie posiadał 5-litrowe V8 oraz pakiet Black Dynamic Pack prosto z XKR. Co się tam znajdzie? Dodatki do karoserii, obniżone i zmienione zawieszenie oraz ulepszy układ wydechowy Performance Active Exhaust.

%name

Wnętrze jak powyżej dostanie specjalne przeszycia, w kształcie diamentów. Dynamic R osiągnie prędkość 280 km/h oraz niecałe 5 sekund do 100 km/h. Edycja ta będzie takim przejściem do modelu XKR.

Jaguar XK w edycji Signature to natomiast propozycja luksusowa, a nie sportowa, chociaż słabsze v8 (385 KM) też potrafi niemało. Dzięki temu auto doścignie pierwszą setkę w 5,2 sekundy, ale nie pojedzie szybciej niż 250 km/h. Uzupełnieniem tych świetnych wyników są 20-calowe felgi oraz system parkowania z Reverse Park Camera.

Ceny:

Dynamic R – 69 095 funtów

Signature- 54 950 funtów

Konrad Stopa

jaguar xk dynamic r  600x0w

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: