Nowe Mitsubishi L200 wchodzi do polskich salonów

Zainteresowanie pick-upami w Polsce nie jest za duże, ale znajdują one swoich klientów. Ważnym plusem jest możliwość odliczenia VAT-u. Na dniach wchodzi nowa wersja jednego z najważniejszych modeli tego segmentu – Mitsubishi L200.

Najważniejszymi zmianami w kolejnej edycji L200 jest mocno zwiększony poziom bezpieczeństwa samochodu. Aż 6 poduszek powietrznych obejmujących nie tylko pierwszy rząd siedzeń jest bardzo istotną modyfikacją. Wraz z nowymi światłami oraz czujnikami widoczność, bezpieczeństwo w pickupie Mitsubishi bardzo wzrosło.

Karoseria nie podległa większym modyfikacjom. Znane i dobrze wykonane nadwozie spisuję się wyśmienicie od lat w wielu różnorakich sytuacjach, dlatego producent postanowił nie modyfikować tego co dobre. Jedynie bagażnik/pakę uzupełniono o jeszcze więcej haków, by ładunek był dobrze zabezpieczony podczas jazdy.

News został wybrany celowo, ponieważ już niedługo na naszej stronie pojawi się test konkurenta Mitsubishi. Będziecie mogli poczytać co myślę na temat rodzaju auta jakim jest pickup.

Konrad Stopa

Czytaj więcej na: http://www.autocentrum.pl/mitsubishi/

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: