Nowe marzenie – Ferrari F80

Niestety tylko na papierze, bo nawet pieniądze i znajomości nie pozwoliłyby mi zakupić takiego samochodu. To po prosto dzieło sztuki włoskiego wirtuoza z ekranu komputera.

 

Ferrari F80, bo tak nazwano projekt, jest dla mnie synonimem piękna i elegancji. Co ciekawe autor projektu – Adriano Raeli to jedynie pasjonat marki i prywatna osoba w ogóle niezwiązana z producentem aut z koniem na masce. Nie jest on amatorem, ponieważ to nie pierwsze wirtualne auto w jego karierze, ale Ferrari raczej nie zamierza odkupić od niego szkiców.

 

0004SJ2818YAIQ4F C116 F4

 

Co ciekawe Adriano stworzył również makietę F80 w skali 1:5, więc możecie zobaczyć również bardziej realną wersję auta. Odnośnie danych technicznych i planowanych silników nie wiadomo nic, bo to jedynie virtual design, aczkolwiek Ferrari ma sporo ciekawych motorów w swoich autach, więc coś na pewno spasowałoby pod maskę tego konceptu.

 

 

A Wam jak się podoba niedoszłe F80?

 

Konrad Stopa

Fot: carbuzz

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: