Nowe Infiniti jeszcze w tym roku

Oczywiście mówimy o ostatnim kwartale tego roku, więc jeszcze trzeba będzie troszkę poczekać, ale koncepcyjny model Q60 pojawi sie już za tydzień na salonie samochodowym w Detroit. Co o nim wiemy?

 

Na razie poznaliśmy pierwsze oficjalne zdjęcie, które zapowiada ciekawy projekt. Widzimy na nim połączenie ostrych załamań z łagodnymi liniami. Koncept zachowany jest w nastroju i wzornictwie Infiniti Q50, więc można go traktować dość poważnie.

Jeszcze bardziej to sportowe coupe przypomina jednak ostatni koncept tego japońskiego producenta – Infiniti Q80. O tym, że auto będzie sportowe świadczą m. in. przednie dyfuzory niczym z bolidu oraz 21-calowe felgi, a także mocno ścięty dach.

Wnętrze niestety zostało owiane tajemnicą, aczkolwiek ma mieścić 4 osoby. Biorąc pod uwagę jednak pierwowzór Q80, będzie ono na pewno nowoczesne oraz eleganckie zarazem. Znajdziemy tam również materiały najwyższej klasy.

Na więcej szczegółów musimy poczekać, ale fabryka w Wielkiej Brytanii powoli zaciera już ręce do pracy.

Konrad Stopa

Fot: Infiniti

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: