Nowe DS 4 pojawi się w 2021 roku

Już niebawem pojawi się druga generacja francuskiego kompakta premium od marki DS. Auto ma być nowoczesne i ekologiczne, a patrząc na dotychczasowe modele tej marki będzie też futurystyczne wizualnie.

Auto zmieni się na pewno z przodu, gdzie pojawią się wąskie reflektory, duży grill i wielkie logo marki. Czyżby DS4 wyznaczał nową linię designu tej marki?

Auto będzie produkowane w Niemczech, a klienci będą mogli liczyć na hybrydę z silnikiem 1,6 litra (od 225 KM i FWD do 300 KM i 4WD) z 50-kilometrowym zasięgiem, a także na elektryka, który możliwe, że będzie miał nawet 400 km zasięgu.

DS4

Niestety znamy na razie plotki i zapowiedzi marki, a nie oficjalne dane, ale po Nowym Roku na pewno pojawi się więcej informacji.

Konrad Stopa
fot. DS

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: