Nowe coupe od Infiniti już w planach

Oprócz prezentacji nowości, IAA 2013 we Frankfurcie zaskakuje nas również informacjami na temat modeli koncepcyjnych i planów koncernów samochodowych. Tym razem pogłoska dotyczy sportowego coupe od Infiniti.

Infiniti Essence, bo o nim mowa, ma być połączeniem luksusu i sportu. Koncept można obejrzeć już na pierwszych zdjęciach. Szefowie marki podkreślają, że auto będzie bardzo prestiżowe i wykonane z wielką precyzją korzystając ze sprawdzonych podzespołów Mercedesa.

Trudno określić kiedy Essence pojawi się na rynku, ale na razie nie wiemy nic na temat ceny, silników i nawet tego, czy trafi do produkcji. Po ostatnim newsie Infiniti odnośnie modelu Q30 widzimy jedynie, że marka bierze się poważnie do roboty i poszerza gamę swoich samochodów. Czy to ma sens i przyniesie zyski? Okaże się niebawem, ale nam zaostrzenie walki na rynku podoba się bardzo!

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: